Daikin

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani kliimaseadmete tootja, kes tähistab peagi oma 90. aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-Aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele.

Lisame Daikini tooted õige pea!

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani kliimaseadmete tootja, kes tähistab peagi oma 90. aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-Aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele. Daikinil on 55 aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.

Daikin on üks vähestest tootjatest maailmas, mis suudab klientidele pakkuda kliimaseadmete valikut alates väikesest, eraisikutele suunatud toodetest ning lõpetades hiigelsuurte jahutussüsteemidega. Kui enamik Jaapani päritolu tootjaid arendavad oma seadmed Aasias, siis Daikin disainib ja toodab oma kliimaseadmed Euroopas. Nii lõpptarbijatele kui ka edasimüüjatele tähendab see laitmatut koostekvaliteeti, unikaalset disaini ning lühikesi tarne- ja teeninduse tähtaegu. Samuti ei ole põhjust muretseda selle pärast, et tooted meie kliimasse ei sobi – disainitud Euroopas ja Euroopa jaoks, kõlab Daikini ärifilosoofia.

Daikini esimene kliimaseade 1934.a.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Ei leidnud sobivat toodet või teenust?

Jätke oma andmed ning me võtame Teiega ühendust.