Saame tuttavaks!

Kes me oleme?

Ettevõte Sinu Kliima OÜ on kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügi, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele profesionaalset samas sõbralikku ja igas etapis arusaadavat teenust.

Hetkel veel oleme keskendunud õhk-õhk tüüpi soojuspumpade ja ventilatsioonisüsteemide paigaldus- ja hooldustööle. Mis ei tähenda, et me ka kõiki teisi sisekliima tagamise süsteeme ei ehitaks. Otse vastupidi, me oleme õppinud profesionaalid, mis tähendab, et oleme võimalised ehitama kõiki süsteeme, et tagada Sinu kodus parim sisekliima. Meie meeskonnaga saad tutvida allpool.

Loomulikult enne kui saame mõnda seadet paidalda peab selle ka välja valima. Ja kus mujal oleks seda veel parem teha kui siin samas meie lehel. Meie tootevalikuga saab tutuda toodete lehel. Ja mis põhiline, tootevalik suureneb iganädalaselt .

Ettevõte Sinu Kliima OÜ omab  registreeringut Majandustegevuse registris, kus on registreeritud Majandustegevusteade nr EEH011188 – Sisekliima tagamise süsteemide ehitamine.