fbpx

Teenused

Siit leiate meie ettevõtte poolt pakutavad teenused ja teenuste hinnad. Valides sobiva kategooria liigute soovitud teemasse.

Õhksoojuspumba paigaldus

Õhksoojuspumba hooldus

Ventilatsioonisüsteemi ehitus

Ventilatsioonisedme hooldus

Õhksoojuspumba paigaldus

Soojuspumba paigaldus Sinu Kliimast – soeta mugavalt õhksoojuspump koos paigaldusega! 

Õhksoojuspumba ise paigaldamine võib tuua kaasa palju riske. Meie eksperdid tagavad professionaalse ja kvaliteetse paigalduse üle Eesti. Soojuspumpade paigalduse hind sõltub seadme liigist ja asukohast. Paigaldustöö hinnad algavad 300€. Sellele lisanduvad kasutatud materjalide hinnad.

Küttesüsteemide paigaldus sisaldab töötunde ning ülevaatlikku koolitust seadme kasutusvõimalustest.

Soojuspumba paigalduse tellimine ei ole varem olnud nii mugav! Telli soojuspump koos paigaldusega Sinu Kliimast!

Paigaldustööle kehtib 2 aastane garantii.

Õhksoojuspumba hooldus

Soojuspumbad kasutavad õhu soojendamiseks ja jahutamiseks soojusvahetit. Kuigi seadmete siseosad on kaitstud filtritega, satub aja jooksul tolmuosakesi soojusvaheti pinnale. Soojusvaheti ummistub ja seadme jõudlus langeb, kasvab elektrikulu ning väheneb kasutegur. Selle vältimiseks on soovitatav peale tavalise filtripuhastuse  teha seadmele suurem hooldus.

Hoolduse käigus puhastatakse siseosa filtrid, pestakse pesuainega sise- ja välisosa soojusvahetid, kontrollitakse külmaaine lekkeid ja mõõdetakse rõhud. Jahutamiseks kasutatavatel seadmetel kontrollitakse kondensvee äravool ning vajadusel puhastatakse. Hooldus kindlustab seadmele pikema eluea ning aitab avastada tekkivaid rikkeid.

Hoolduse maksumus sõltub väga paljudest asjaoludest – seega on kõige lihtsam ja kiirem võimalus hinnapakkumine saada täites allolev hoolduste hinnapäringu ankeet. Kütmiseks kasutatavad soojuspumbad on soovitatav hooldada korra aastas, enne kütteperioodi algust.

Hooldame kõiki enda poolt pakutavaid õhksoojuspumpasid!

1140x600 img2 1024x539

Ventilatsioonisüsteemi ehitus

Pakume ventilatsioonisüsteemide ehituse täislahendust, alustades projekteerimisest kuni valmis ehitatud süsteemi reguleerimiseni. Vaata meie poolt pakutavaid ventilatsioonisedmeid ning leiame koos just sulle sobivaima lahenduse.

Ventilatsioonisedme hooldus

Hooldame enda poolt müüdavaid ventilatsioonisedmeid. Küsi lisa!

Küsi pakkumist koos paigaldusega

Küsi pakkumist