Gree

Zhuhais asuv Gree Electric Appliances Inc. on rahvusvaheline kliimaseadmeid tootev ettevõte, millel on integreeritud uurimis- ja arendus-, tootmis-, turustus- ja teenindussuund. Seni on arendatud kolme brändi, nimelt GREE, TOSOT ja KINGHOME laia toodete valikuga, mille hulka kuuluvad elumajade kliimaseadmeid, tsentraalkliimaseadmed, õhk-vesisoojuspumbad, nutitelefonid, olmeseadmed, külmkapid ning nutiseadmed, kompressorid, mootorid, vormid ja muud tööstusseadmed.

Zhuhais asuv Gree Electric Appliances Inc. on rahvusvaheline kliimaseadmeid tootev ettevõte, millel on integreeritud uurimis- ja arendus-, tootmis-, turustus- ja teenindussuund. Seni on arendatud kolme brändi, nimelt GREE, TOSOT ja KINGHOME laia toodete valikuga, mille hulka kuuluvad elumajade kliimaseadmeid, tsentraalkliimaseadmed, õhk-vesisoojuspumbad, nutitelefonid, olmeseadmed, külmkapid ning nutiseadmed, kompressorid, mootorid, vormid ja muud tööstusseadmed. 2015. a. asus Gree Forbes Global 2000 385. kohal, olmeseadmete valdkonnas aga 1. kohal.

Ettevõte loodi 1991. aastal. Arendusideeks on “sõltumatu innovatsioon” ja äriliseks sihiks “rajada saja-aastane ettevõte”. Ettevõttel on väga hea maine nii kodu- kui välismaal oma kõrgtehnoloogia, range kvaliteedikontrolli, ainulaadse müügimeetodi ja täieliku müügijärgse hoolduse tõttu.

Ettevõtte peakorter asub Zhuhais, kaunis Lõuna-Hinna rannikulinnas. Ettevõte on kogu maailmas rajanud 9 tootmisbaasi, 7 neist asuvad Hiinas, teised 2 Brasiilias ja Pakistanis.

Praeguseks on Gree rajanud “riiklikud põhilaborid”, 2 riiklikku uurimis- arenduskeskust, 58 uurimisinstituuti ning 570 arenduslaborit. Gree tooted liigitatakse 20 kategooriaks, 400 seeriaks ning rohkem kui 12700 mudeliks, millel on üle 18 000 tehnoloogiapatendi, sealhulgas 7 000 leiutise patenti. Neid müüakse laialdaselt enam kui 160 riigis ja regioonis rohkem kui 300 miljonile tarbijale kogu maailmas. 8. augustil 2015 töötas Gree välja “Mega-kilovatt tuumaelektrijaama vesijahutusega tsentrifugaaljahuti (fikseeritud kiirus), mida ekspertrühm peab „juhtivaks maailmas“.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Ei leidnud sobivat toodet või teenust?

Jätke oma andmed ning me võtame Teiega ühendust.